Asmenų, pageidaujančių teikti atstovavimo muitinėje paslaugas, mokymo kursai

Muitinės tarpininko kursai

Muitinės tarpininko atstovo kursai nuotoliniu būdu (online)!

Asmenų, pageidaujančių teikti atstovavimo muitinėje paslaugas (muitinės tarpininko), mokymo kursai – šiuo metu ypatingai paklausūs Lietuvoje. Kodėl verta rinktis muitinės tarpininko profesiją? Atsakymas paprastas - nes muitinės tarpininkai visada turi darbo! Tarptautinis prekių judėjimas vyksta nuolat, iš šalies išvežamos ir į šalį įvežamos prekės, o vartotojų jos negali pasiekti be muitinės ir muitinės tarpininko paslaugų.

Norėtumėte tapti visuomenei be galo svarbios logistikos grandinės dalimi? Tuomet muitinės tarpininkų kursai kaip tik Jums! Įgykite muitinės tarpininko kvalifikaciją išklausę šį 22 dalių kursą ir išlaikę kvalifikacinį egzaminą. Programą galite atsisiųsti paspaudę čia.  Programa yra suderinta su Muitinės departamentu.  Įsigijus kursą, Jums bus suteikta 3-jų mėnesių trukmės prieiga prie mokomosios medžiagos (video paskaitos ir padalomoji medžiaga). Mokymosi trukmė nuo 90 akademinių valandų, Jūsų individualiu tempu, Jums patogiu laiku ir Jūsų pasirinktoje vietoje! Muitinės tarpininko kursų kaina - 980 Eur. Išklausius kursą ir išlaikius egzaminą, Jūsų rankose atsidurs muitinės tarpininko pažymėjimas, o kartu su juo - ir naujos karjeros galimybės!

Šių kursų privalumai ir galimybės:

 • Kursų lektoriai - savo sričių ekspertai iš verslo ir muitinės
 • Kursų programa suderinta su Muitinės departamentu
 • Mokymasis internetu Jums patogiu metu - idealu dirbantiems ar studijuojantiems
 • Prieiga prie kursų medžiagos 3 mėnesiams
 • „Avilda“ programa mokintis deklaracijų pildymo
 • Pageidaujantiems - 3 savaičių praktika įmonėse
 • Konsultacijos su specialistais, kurso vadovės pagalba
 • Prieiga prie leidinio “Muitų teisė praktikams”
 • Studijų kreditų įskaitymas stojantiems į kai kurias VDU ir SMK studijų programas

Dar daugiau informacijos tiek apie pačią muitinės veiklą, tiek apie muitinės tarpininkų mokymus - video pristatyme.

Kaip tapti muitinės tarpininku?

Tai labai dažnas klausimas. Norint tapti muitinės tarpininku pakanka išklausyti kursus, įsisavinti žinias ir išlaikyti egzaminą. Muitinės tarpininko kursai 2021 m. ypatingai populiarūs, kadangi mūsų šalyje dėl Brexit ir dėl PVM mažavertėms siuntoms pokyčių, stipriai išaugo šios profesijos atstovų poreikis. Sėkmingai išklausius visas kurso dalis, atlikus užduotis ir testus, Jūs gausite kursų išklausymo sertifikatą, su kuriuo per 6 mėnesius turite išlaikyti egzaminą. Egzaminą organizuoja Muitinės mokymo centras. Išlaikius egzaminą, kurį sudaro dvi dalys (teorinė ir praktinė) Jums bus išduodamas muitinės tarpininko atstovo pažymėjimas. Šis pažymėjimas patvirtina, kad egzaminą išlaikėte ir įgijote muitinės tarpininko atstovo kvalifikaciją. Sveikiname, Jūs tapote muitinės tarpininku!

Nuolaidos

Visų aukštųjų mokyklų studentams 15 % nuoldaida, pateikus studento pažymėjimą suteikiamas nuolaidos kodas.

SMK ir VDU studentams taikoma 20 % nuolaida, pateikus studento pažymėjimą suteikiamas nuolaidos kodas.

Muitinės praktikų asociacijos nariams taikoma speciali kaina - nuo 680 Eur:
- 880 Eur, jei užsakoma vienam asmeniui;
- 780 Eur*, jei užsakoma dviems asmenims;
- 680 Eur*, jei užsakoma trims ar daugiau asmenų.
*paslaugos panaudojimo terminas 6 mėn.

Dėl šių nuolaidų kreiptis: lcpa@lcpa.lt 

Resources are available after purchase.

After purchasing you will have access to this learning path for 3 months?

Add to Cart
Item added to cart

 • Urtė Šumskaitė
  Kursų dalyvė

  „Esu baigusi tarptautinės prekybos ir muitinės logistikos studijas. Jų metu atlikau praktiką muitinės tarpininkų įmonėje, džiaugiuosi, kad pasitaikė galimybė likti dirbti šioje įmonėje. Labai gerai žinau koks yra muitinės tarpininko atstovo darbas, su kiek iššūkių susiduria asmenys, dirbantys muitinės srityje. Man patinka, kad šis darbas yra nenuspėjamas, ir visai nemonotoniškas. Kasdien nauji kroviniai, skirtingų muitinės procedūrų forminimas, neprognozuojamos situacijos bei užduotys. Jau kuris laikas planavau užsiregistruoti į asmenų, pageidaujančių teikti atstovavimo muitinėje paslaugas, mokymo kursus. Gyvenu Klaipėdoje, todėl labai stabdė tai, jog kursai vyko tik Vilniuje. Kai tik sužinojau, kad šie kursai yra organizuojami nuotoliniu būdu, nedelsdama užsiregistravau! Tai be galo patogu, juk dabar galiu mokytis bet kada, kada tik randu laiko, iš namų ar iš biuro. Džiaugiuosi šia galimybe!”

 • Vakarė Galinaitytė
  Kursų dalyvė

  "Šių mokymų metu apie muitinės veiklą ir formalumus sužinojau labai daug. Išmokau kaip tiksliai pildyti reikiamus dokumentus, muitų teisės aktus bei kitą informaciją, kuri man suteiks galimybę įgyti muitinės tarpininko pažymėjimą. Visa informacija pateikta tiksliai, bei aiškiai, o mokymus rengia tos srities profesionalai. Informacija pasiekiama bet kuriuo paros metu, bet kurioje pasaulio vietoje, tad tai palengvina mokymo eigą ir suteikia galimybę suderinti su studijomis. Džiaugiuosi, kad atsirado tokie mokymai!"

 • Eglė Žiogaitė
  Kursų dalyvė

  "Džiaugiuosi, kad turiu galimybę, išklausyti muitinės tarpininkų atstovų kursus. Aš manau, kad tokie kursai jaunam žmogui, vis dar besimokančiam, yra labai naudingi, nes praplečia perspektyvas ateityje ir atsiranda galimybė tapti paklausesniais darbo rinkoje. Muitinės tarpininkų kursų modulių pateiktys įdomios, aiškios, pateikiama daug konkrečių pavyzdžių, kurie padeda geriau viską suprasti ir įsisavinti informaciją. Džiaugiuosi, kad kursų metu visada galima kreiptis pagalbos į kurso vadovę, kuri visada greitai reaguoja. Taip pat džiugu, kad kursų metu turime konsultacijas nuotoliniu būdu, kurių metu galima išsiaiškinti kilusius klausimus ar neaiškumus. Žinoma, reikėtų pripažinti, kad šie kursai nėra lengvi, bet manau, kad jei kažko gyvenime tikrai norime galime įveikti absoliučiai viską."

 • Paulina Krasauskaitė
  Kursų dalyvė

  „Šiuos kursus rekomenduoju tiems, kurie yra dirbantys ar su labai užimta dienotvarke. Kursai sudaryti taip, jog kiekvienas norintis mokytis ar pagilinti savo žinias apie muitinės atstovavimą gali pasirinkti sau tinkamą ir prieinamą mokymosi tempą, laiką bei vietą. Šių kursų privalumas yra tai, jog kurso medžiagą galima žiūrėti net ir po kelis kartus, o dėl iškilusių klausimų diskutuoti tiek su grupės nariais tiek ir su lektoriais.“

 • Elina Adomaitienė
  Kursų dalyvė

  Kokybiški aktualūs mokymai, lankstus šiuolaikinis formatas, dėstytojai-praktikai, vienas geriausių mano gyvenimo pasirinkimų. Mokymų organizatorių operatyvi pagalba, daugybė praktinių užduočių, konferencijos ir žinoma,” vyšnaitė” ant torto-mokymų baigimo sertifikatas.

Forgot password?

By signing up you agree to the Terms of Use and Privacy Policy

Password reset

Check your e-mail, we sent you a link to reset your password.


Continue with Google Login with LinkedIn

Contact us

Thank you for report
Your email can be used only to contact you for problem details. It won't be used for advertising purposes
Maximum file size 6mb
File is too large